DALAMAN ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI
SİVİL HAVACILIK OKULU İNŞAATINA BAŞLAMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
DALAMAN ADLI RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ
PEYZAJ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİK
ASKERE GİDECEK OLAN GENÇLERİMİZ VE AİLELERİ İLE BİRARAYA GELDİK
ŞEHİT JANDARMA UZMAN ONBAŞI FUAT DEMİR İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI DÜZENLENDİ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ŞENLİKLERİ
GENÇ SPORCULARIMIZLA BULUŞTUK

MÜTEAHHİT, MİMAR VE MÜHENDİSLER İLE BULUŞTUK

Dalaman’da hizmet veren müteahhit,mimar ve mühendisler ile belediyemiz tarafından yapılan tesiste akşam yemeğinde buluştuk.
Dalaman’da hizmet vermekte olan müteahhit ,mimar ve mühendisler ile Kayacık Plajı’nda yeni hizmete giren tesiste toplantı gerçekleştirdik.Yapılan toplantı Dalaman Belediyesi tarafından yeni yaptırılan tanıtım filmleri gösterimi ile başladı. Hepimiz Dalaman’da yaşıyoruz. Dalaman’ı güzelleştirmek ve aynı zamanda temiz tutmak hepimizin görevi.Mimar ve mühendis arkadaşların Dalaman için yaptıkları projeleri bizlere sunmasını ve yardımcı olmalarını istiyoruz.Müteahhit arkadaşlarımızın da yaptıkları inşaatları mevzuata uygun bir şekilde yaparak inşaat alanlarını her zaman temiz tutmalarını bekliyoruz.Dalaman’ı ne kadar güzelleştirir ve daha ileri götürürsek müteahhit arkadaşlarımız yaptıkları daireleri daha iyi fiyatlara satacaklardır.Dalaman’ı güzelleştirmek için hep beraber el birliği içerisinde çalışmamız lazım.
Toplantıda daha sonra Dalaman’da bulunan inşaatların fotoğraflarını gösterdik. mevzuata uygun olarak Dalaman’da inşaat yapan Esat Turan ve Mehmet Gani’ye hediye takdim ettik.Toplantı sonunda Kayacık Plajı Tesisleri’nde Mustafa Selçukoğlu sahne aldı.