İLÇEMİZİN VE BÖLGEMİZİN TANITIMINI YAPTIK
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
2017 ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI
ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
BURS KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZE HEDİYE VERDİK
YAYLA GÖÇ YOLUNU AÇIYORUZ
ÇÖĞMEN MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
İMAR YOLLARININ TADİLATLARI YAPILMAKTADIR
PARKE DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
OKULLARIMIZA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR
DALAMAN BELEDİYESİ ÇİÇEĞİNİ KENDİSİ ÜRETİYOR
ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

MÜTEAHHİT, MİMAR VE MÜHENDİSLER İLE BULUŞTUK

Dalaman’da hizmet veren müteahhit,mimar ve mühendisler ile belediyemiz tarafından yapılan tesiste akşam yemeğinde buluştuk.
Dalaman’da hizmet vermekte olan müteahhit ,mimar ve mühendisler ile Kayacık Plajı’nda yeni hizmete giren tesiste toplantı gerçekleştirdik.Yapılan toplantı Dalaman Belediyesi tarafından yeni yaptırılan tanıtım filmleri gösterimi ile başladı. Hepimiz Dalaman’da yaşıyoruz. Dalaman’ı güzelleştirmek ve aynı zamanda temiz tutmak hepimizin görevi.Mimar ve mühendis arkadaşların Dalaman için yaptıkları projeleri bizlere sunmasını ve yardımcı olmalarını istiyoruz.Müteahhit arkadaşlarımızın da yaptıkları inşaatları mevzuata uygun bir şekilde yaparak inşaat alanlarını her zaman temiz tutmalarını bekliyoruz.Dalaman’ı ne kadar güzelleştirir ve daha ileri götürürsek müteahhit arkadaşlarımız yaptıkları daireleri daha iyi fiyatlara satacaklardır.Dalaman’ı güzelleştirmek için hep beraber el birliği içerisinde çalışmamız lazım.
Toplantıda daha sonra Dalaman’da bulunan inşaatların fotoğraflarını gösterdik. mevzuata uygun olarak Dalaman’da inşaat yapan Esat Turan ve Mehmet Gani’ye hediye takdim ettik.Toplantı sonunda Kayacık Plajı Tesisleri’nde Mustafa Selçukoğlu sahne aldı.